Kërko
Mbyllni këtë kuti kërkimi.

hotel 

Hotel me 4 yje

Resorti Salini

I ndodhur në një shpat të butë me pamje të hapur të Detit Mesdhe.

Bed & Breakfast

Dhome teke / dyshe

15 minuta me anije

Resorti Salini

Resorti Salini është një Hotel Superior me katër yje vetëm 15 minuta larg me makinë / autobus nga Shkolla Kryesore ESE. I ndodhur në Veri të Maltës në zonën e gjirit të Shën Palit, ai ofron si dhoma me pamje nga deti ashtu edhe nga vendet. Hoteli ka 237 dhoma që ndryshojnë nga dhoma standarde, dhoma vetë-hotelierike, Junior Suite, Executive Suite ose Penthouse suite. Hoteli ka Restorante 3 me ofrimin e menyve për të dy ngrënie e rastësishme ose e imët.

saliniresort.com

Ndani këtë faqe

Lehtesirat dhe sherbimet

2 pishina te jashtme
pishinë e brendshme (18 vjet +)

Palester (18 vjet +)

Sauna (18 vjet +)

Pa pagesë Wi-Fi

Ballkon privat

Objektet për të bërë çaj / kafe

Veshjet e bollshme dhe hapësira e punës

TV me ekran të sheshtë me kanale ndërkombëtare dhe lokale falas

Kuti elektronike depozite sigurie

Tharëse flokësh - Dërrasë hekuri / hekuri (sipas kërkesës)

 Shërbim lavanderi / shërbëtor (me një pagesë shtesë)

Internet pa tel me shpejtësi të lartë (me një pagesë shtesë)

Vendosja e dhomës dyshe / dyshe / treshe / katërkëndësh

Minibar (Nuk është i mbushur. Mundësia për të pasur minibar të pajisur plotësisht)

  Ajër i kondicionuar

 Dush dhe pajisje komode

  Përdorimi i makinës larëse dhe tharjes që operon me monedha

Përfshihet në çmimin tuaj
  WiFi
  Klimatizim / ngrohje
  Shërbim ditor në dhomë
Ndryshimet e çarçafëve dhe peshqirëve
Përdorimi i pishinës (shtëpie -18 vjet +)
Përdorimi i palestrës (18 vjet +)
Info shtesë

Mbërritja
çdo ditë pas orës 15:00


Largimi
çdo ditë para orës 11:00

Nuk ka akuza të fshehura. Të gjitha rregullat e shtëpisë zbatohen si botuar në faqen tonë të internetit dhe shfaqet në të gjitha apartamentet.

Lokacioni
  • 15 minuta me autobus për në shkollën e gjuhës ESE
  • E vendosur në St Julian, 450 jardë nga Plazhi i Gjirit të St George
  • Pamje të bukura të papenguara të Detit Mesdhe

A ju pëlqen ky strehim?

Nëse jeni duke kërkuar qetësi në një hotel me katër yje, zgjidhni SALINI RESORT kur rezervoni kursin tuaj të gjuhës ESE.