Kërko
Mbyllni këtë kuti kërkimi.

ESE Economy Apartament i përbashkët me vetë-furnizim ushqimi

Apartamente Medvista

Ndodhet një shëtitje të shkurtër larg shkollës për të rritur në St. Julian's, me pamje nga gjiri Balluta

Apartament i përbashkët me vetë-furnizim ushqimi

Beqar / Dyshe / Treshe
ndarja e dhomës

Mins 15

në shkollën ESE

Apartament

Me pamje nga deti Mesdhe, këto apartamente ofrojnë rehati dhe shumë dritë. Apartamenti përfshin gjashtë dhoma gjumi të cilat janë dhoma dyshe ose treshe.

 

Ndërsa jetoni në Medvista, do të keni mundësinë të takoni studentë nga e gjithë bota – praktikoni tuajin Anglisht dhe të bëjë lidhje dhe përvojat për t’u mbajtur mend.

Ndani këtë faqe

Lehtesirat dhe sherbimet

Kuzhinë e pajisur plotësisht

Lavanderi

 Dining dhe zonat e jetesës

 TV

 Pa pagesë Wi-Fi

A/C

Banjo të përbashkëta ose en-suite

Tarracë me pamje nga deti

Përfshihet në çmimin tuaj
  Wi-Fi
  Ujë
  Elektricitet
  Gaz
  Pastrimi javor i apartamenteve
  Enë kuzhine
  Makinë larëse
  Ndryshimet javore të shtratit dhe të peshqirëve
  Eko-tatimi
Info shtesë

Mbërritja
çdo ditë pas orës 15:00


Largimi
çdo ditë para orës 11:00

Tarifa e çelësit të dhomës së humbur
€25


Ndryshimet e dhomës
50 € tarifë administrimi

Depozitë
100 € në check-in
(e rimbursueshme në pritje nëse NUK ka dëmtime dhe/ose gjoba)

Nuk ka akuza të fshehura. Të gjitha rregullat e shtëpisë zbatohen si botuar në faqen tonë të internetit dhe shfaqet në të gjitha apartamentet.

Lokacioni

Apartamentet Medvista janë të vendosura në zonat më të qeta të St. Julian, me pamje nga gjiri Balluta.

 

Aty pranë mund të gjeni supermarkete, dyqane, farmaci, restorante, bare dhe stacione autobusi. Plazhi më i afërt me rërë është 10 minuta larg dhe plazhet shkëmbore janë 15 minuta në këmbë.

A ju pëlqen ky strehim?

Nëse jeni duke kërkuar për një apartament me pamje nga gjiri Balluta, St. Julian's, zgjidhni Medvista Apartments kur rezervoni kursin tuaj të gjuhës ESE.