Kërko
Mbyllni këtë kuti kërkimi.

Akomodimi

Një gamë e gjerë opsionesh që i përshtaten preferencave dhe buxhetit tuaj, duke filluar nga rezidenca e brendshme në hotele me 4 yje.

ESE ofron një shumëllojshmëri të gjerë të opsioneve të akomodimit për të rriturit që përfshijnë një Rezidencë në shtëpi, Apartamente me Vetë-Catering, hotele me 3 dhe 4 yje dhe Familje Pritëse.

Vendbanimi i shkollës

Komoditeti, komoditeti dhe vlera për para e bën këtë opsion akomodimi të popullarizuar për qëndrime të shkurtra në ESE.

 

Familja pritëse

Qëndrimi me një Familje Pritëse është ideal për studentin në gjuhën angleze pasi do të keni mundësinë të flisni anglisht jashtë klasës.

 

Apartamente

Shihni të gjitha fotot e apartamenteve vetë-hotelierike në Galeria e apartamenteve.

Shihni të gjitha vendet e apartamenteve në Harta e ESE.

Të gjitha apartamentet kanë:

 Kuzhinë e pajisur plotësisht

 Lavanderi

 Zona e jetesës dhe ngrënies komunale 
 TV

 Pa pagesë Wi-Fi

 Dhoma gjumi me ajër të kondicionuar dhe zona e jetesës

 Banjo të përbashkëta ose en-suite

Apartamente Ekonomike

AKOMODIMI ESE EKONOMI

Shtëpia e Springfields

Të vendosura në një zonë banimi, këto apartamente të ndritura me vetë-furnizim ushqimi ofrojnë rehati studentore të vetëdijshme për buxhetin. Ato janë shumë të ndriçuara dhe janë në një distancë të shkurtër në këmbë nga Shkolla ESE.

Shikoni këtë apartament »
Pamje nga ballkoni me pamje nga lugina

Pamja e luginës

Të vendosura në një zonë banimi me pamje nga një luginë e qetë, këto apartamente me ushqim të pavarur i ofrojnë studentit të vetëdijshëm për buxhetin komoditetin e një shtëpie afër ESE.

Shikoni këtë apartament »

Apartamente Superiore

ESE Central Superior Apartamente

ESE Qendrore

Vlera më e mirë për paratë dhe vendndodhja e përshtatshme. Këto apartamente u ofrojnë studentëve gjithçka që u nevojitet për t'i bërë pushimet e tyre të studimit në ESE Malta të plotë dhe të paharrueshme.

Shikoni këtë apartament »

Apartamente Superior+

Hotele

Komoditeti, komoditeti dhe vlera për para e bën këtë opsion akomodimi të popullarizuar për qëndrime të shkurtra në ESE.

Lobi i Hotel George

Gjergji

George nuk është asgjë më pak se një oaz i freskët, i gjerë dhe i qetë. Hoteli i është kushtuar stilit, relaksimit dhe gjithçkaje që e bën jetën të këndshme.

Shikoni këtë hotel
Shkolla Evropiane e Anglishtes Malta

Resorti Salini

I ndodhur në një shpat të butë me pamje të hapur të Detit Mesdhe dhe ambiente të ndryshme duke përfshirë pishina të brendshme dhe të jashtme, banjë, sauna, palestër dhe më shumë.

Shikoni këtë hotel

Akomodimi për Teen & Junior

Akomodimi ynë për adoleshentë dhe të rinj përfshin ose qëndrimin me një familje pritëse të zgjedhur me kujdes ose qëndrimin në hotelin me 4 yje Salini Resort.