Keresés
Zárja be ezt a keresőmezőt.

Állások

Csatlakozz a csapatunkhoz

Foglalási ügyvezető

Foglalási ügyvezetőt keresünk, aki teljes munkaidőben csatlakozna foglalási csapatunkhoz.

Az iskola ház előtti képviselőjeként Ön segít az ügyfeleknek a foglalási követelményeikben. Erős ügyfélszolgálati készségekkel rendelkezik, és saját kezdeményezésére képes lesz hatékony üzleti kapcsolat kialakítására és fenntartására meglévő és új ügyfelekkel. A munkakör magában foglalja a kérdések megválaszolását, tanácsadást és aggodalmak vagy problémák kezelését.

Kiváló angol nyelvű írásbeli és szóbeli kommunikációs készségekkel rendelkezel, és lehetőleg beszélsz az alábbi nyelvek közül egyet vagy többet, olaszul, spanyolul, franciául vagy más európai nyelveken.

A jelölt tehát rendkívül felelősségteljes, kiváló szervező- és kommunikációs képességekkel, kiválóan ügyes a csapatmunkában, képes lesz tapintatosan és bizalmasan kezelni az érzékeny adatokat.

Képzettség / tapasztalat

  • A foglalási csapat napi munkájában való segítésben szerzett tapasztalat.
  • Ügyfélszolgálat orientált
  • Kiváló írásbeli kommunikációs és interperszonális készséggel rendelkezik.
  • Képes udvarias, pozitív és professzionális interakcióra a hallgatókkal és az ügynökökkel.
  • MS Office eszközök használatában jártas és lehetőleg Salesforce ismerete.

Belső oktatást biztosítunk, azonban előnyt jelent az Amadeus rendszer ismerete, valamint a turizmusban és/vagy az angol nyelvű szakmában szerzett értékesítési és foglalási tapasztalat.

Ha érdekel Töltsd ki az űrlapot részben megadott elérhetőségeken.

Karbantartó személyzet

Az ESE karbantartó személyzetet keres teljes munkaidőben.

Fontos az angol nyelvű kommunikáció. A karbantartói munkakörben szerzett korábbi tapasztalat fontos, és előnyt jelent.

Csoportvezetők

Az ESE toborzást keres Lakóhelyi és tevékenységi csoportvezetők teljes / part ideje, hogy csatlakozzon dinamikus csapatunkhoz. Egy csapat tagjaként az ESE egyik programját követően gondoskodnia kell az ESE nemzetközi hallgatóiról.

A feladatok és felelősségek a következőket foglalják magukban:

  • Kísérje az ESE Teen és Junior diákjait a rezidencián és a tevékenységek során;
  • Lépjen kapcsolatba az ESE hallgatókkal;
  • Kezelje a jóléti ügyeket, ahogy azok felmerülnek;
  • Az ESE szabadidős program népszerűsítése és részvétele;
  • Koordinálja és segíti a diákok érkezését és távozását a Rezidenciában;
  • Teen & Junior tanulók felügyelete;
  • Koordinálni a csapat többi tagjával a szállítást illetően.

Csak olyan jelentkezéseket vesszük figyelembe, amelyek 5 hét vagy annál hosszabb időtartamra keresnek állást ezen időszak alatt.

Ha elmúltál 18 éves, legalább B1-es szintű angol nyelvtudással rendelkezel és kimenő személyiséged van, vezetői képességeid vannak, szervezett és csapatjátékos vagy, jelentkezz önéletrajzot szíveskedjen küldeni a címre [e-mail védett] vagy az űrlap kitöltésével részben megadott elérhetőségeken.

EFL tanárok

Az ESE toborzást keres EFL tanárok csapatunk tagjaként szemtől szemben és/vagy online minőségi órákat tartunk nemzetközi hallgatóknak.

Alapvető követelmények:

  • Minimális akadémiai képesítés - TEFL + TELT / angol A 'szint
  • Rendelkeznie kell a máltai ELT Tanács által kiadott érvényes EFL oktatási engedéllyel
  • Legyen 18 évesnél idősebb és legyen számítógépes

Ideális esetben:

  • erős szervezési képességek
  • távozó személyiség és vezetői képességek
  • szakmai megközelítés
  • a nyomás alatti munkavégzés képessége

Ajánlunk:

  • Ahány tanítási órát kíván
  • Nyári vagy egyéves foglalkoztatás
  • Rendszeres folyamatos szakmai fejlődési lehetőségek képességeinek emeléséhez
  • A nemzetközi csapatközpontú környezetben való munkavégzés lehetősége

Alkalmazni küldjön önéletrajzot a címre [e-mail védett] vagy töltse ki az űrlapot részben megadott elérhetőségeken.

Éjszakai Jóléti tiszt/Sofőr

Az ESE éjszakai jóléti tisztet/sofőrt keres éjszakai műszakos munkavégzéshez hétvégén.

FELADATOK:
A lakóhelyek éjszakai zavartalan működésének biztosítása, beleértve a tanulók biztonságát és jó közérzetét.
Ügyfélszolgálat és éjszakai felügyelet biztosítása.
Végezzen rendszeres helyszíni ellenőrzéseket az ESE tulajdonában lévő és/vagy általa üzemeltetett lakóhelyeken.
Legyen a hallgatók fő kapcsolattartója az éjszakai műszak során személyesen, e-mailben és/vagy telefonon feltett kérdések megválaszolásával.
Vegye fel a kapcsolatot az ESE személyzetével az éjszaka folyamán esetlegesen felmerülő jóléti, szállás- vagy egyéb problémákkal kapcsolatban.
Győződjön meg arról, hogy az ESE tulajdonáról gondoskodnak.

KÖVETELMÉNYEK:
A jelentkezőnek folyékonyan beszélnie kell angolul és 25 év feletti életkora.
A pályázónak rendelkeznie kell B. kategóriájú máltai kézi igazolvánnyal.

A jelentkezéshez töltse ki az űrlapot lent vagy küldjön e-mailt [e-mail védett]