Szukaj
Zamknij to pole wyszukiwania.

Wakaty

Dołącz do naszego zespołu

Wykonawca rezerwacji

Poszukujemy osoby na stanowisko Kierownika ds. rezerwacji, która dołączy do naszego zespołu rezerwacji na pełen etat.

Jako reprezentatywny przedstawiciel szkoły będziesz pomagać klientom w spełnieniu ich wymagań dotyczących rezerwacji. Będziesz posiadać silne umiejętności obsługi klienta i być w stanie pracować z własnej inicjatywy, aby wspierać i utrzymywać skuteczne relacje biznesowe z obecnymi i nowymi klientami. Praca obejmuje odpowiadanie na zapytania, udzielanie porad i rozwiązywanie wątpliwości lub problemów.

Będziesz posiadać doskonałe umiejętności komunikacji pisemnej i werbalnej w języku angielskim, a najlepiej będziesz mówić w jednym lub kilku z następujących języków: włoskim, hiszpańskim, francuskim lub innym języku europejskim.

Kandydat będzie zatem wyjątkowo odpowiedzialny, będzie miał doskonałe umiejętności organizacyjne i komunikacyjne, będzie bardzo biegły w pracy zespołowej oraz będzie potrafił obchodzić się z wrażliwymi danymi w sposób taktowny i poufny.

Kwalifikacje / doświadczenie

  • Doświadczenie w pomaganiu w codziennych operacjach zespołu rezerwacji.
  • Zorientowany na obsługę klienta
  • Posiadają doskonałe umiejętności komunikacji pisemnej i umiejętności interpersonalne.
  • Umiejętność nawiązywania kontaktów w uprzejmy, pozytywny i profesjonalny sposób ze studentami i agentami.
  • Biegła znajomość narzędzi MS Office i preferowana znajomość Salesforce.

Zapewnione zostanie szkolenie wewnętrzne, jednakże znajomość systemu Amadeus oraz wcześniejsze doświadczenie w sprzedaży i rezerwacjach w branży turystycznej i/lub branży anglojęzycznej będą dodatkowym atutem.

Jeśli jesteś zainteresowany wypełnić formularz poniżej.

Personel konserwacyjny

ESE poszukuje personelu konserwacyjnego na pełen etat.

Ważna jest komunikacja w języku angielskim. Wcześniejsze doświadczenie na stanowisku konserwacji jest ważne i będzie uważane za atut.

Liderzy grup

ESE poszukuje pracowników Liderzy grup zamieszkania i zajęć na pełnym/part czas, aby dołączyć do naszego dynamicznego zespołu. Jako członek zespołu będziesz musiał opiekować się międzynarodowymi studentami ESE uczestniczącymi w jednym z programów ESE.

Obowiązki i obowiązki obejmują:

  • Towarzyszyć uczniom ESE Teen i Junior w rezydencji i podczas zajęć;
  • Interakcja z uczniami ESE;
  • Zajmuj się sprawami związanymi z dobrostanem w miarę ich pojawiania się;
  • Promuj i uczestnicz w programie rekreacyjnym ESE;
  • Koordynować i asystować przy przyjazdach i wyjazdach studentów do Rezydencji;
  • Nadzór nad uczniami nastoletnimi i młodszymi;
  • Koordynuj z innymi członkami zespołu w zakresie transportu.

Rozpatrywane będą wyłącznie wnioski o zatrudnienie na 5 tygodni lub dłużej w dowolnym momencie w tym okresie.

Jeśli masz ukończone 18 lat, masz znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B1 i masz otwartą osobowość, cechy przywódcze, jesteś zorganizowany i jesteś graczem zespołowym, zapraszamy do aplikowania przez uprzejmie wysyłając CV do [email chroniony] lub wypełnienie formularza poniżej.

Nauczyciele EFL

ESE szuka rekrutacji Nauczyciele języka angielskiego aby stać się częścią naszego zespołu, który będzie prowadzić wysokiej jakości lekcje twarzą w twarz i/lub online dla studentów zagranicznych.

Podstawowe wymagania:

  • Minimalny certyfikat akademicki - poziom TEFL + TELT / angielski A '
  • Posiadać ważne zezwolenie na nauczanie języka angielskiego wydane przez Malta ELT Council
  • Mieć ukończone 18 lat i umieć obsługiwać komputer

Idealnie byłoby:

  • silne umiejętności organizacyjne
  • towarzyska osobowość i zdolności przywódcze
  • profesjonalne podejście
  • umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

  • Tyle godzin lekcyjnych, ile chcesz
  • Zatrudnienie letnie lub całoroczne
  • Regularne możliwości ciągłego rozwoju zawodowego, aby podnieść swoje umiejętności
  • Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku zespołowym

Aplikować uprzejmie wyślij CV na adres [email chroniony] lub wypełnij formularz poniżej.

Opiekun/kierowca w nocy

ESE poszukuje pracownika/kierowcy ds. opieki nocnej do pracy na nocne zmiany w weekendy.

OBOWIĄZKI:
Zapewnienie sprawnego funkcjonowania rezydencji w nocy, w tym bezpieczeństwa i dobrego samopoczucia studentów.
Aby zapewnić obsługę klienta i nadzór w nocy.
Przeprowadzaj regularne kontrole wyrywkowe w rezydencjach będących własnością i/lub obsługiwanych przez ESE.
Bądź główną osobą kontaktową dla uczniów, odpowiadając na wszelkie pytania osobiście, e-mailem i/lub telefonicznie podczas nocnej zmiany.
Kontaktuj się z personelem ESE w sprawach opieki społecznej, zakwaterowania lub innych problemów, które mogą pojawić się w nocy.
Upewnij się, że nieruchomość ESE jest pod opieką.

WYMAGANIA:
Kandydat musi biegle władać językiem angielskim i mieć ukończone 25 lat.
Kandydat musi posiadać prawo jazdy kategorii B. Maltańskie ręczne.

Aby aplikować wypełnij formularz poniżej lub wysłać e-mail do [email chroniony]