Szukaj
Zamknij to pole wyszukiwania.

Wakaty

Dołącz do naszego zespołu

Personel konserwacyjny

ESE poszukuje personelu konserwacyjnego na pełen etat.

Ważna jest komunikacja w języku angielskim. Wcześniejsze doświadczenie na stanowisku konserwacji jest ważne i będzie uważane za atut.

Jeśli jesteś zainteresowany  wypełnić formularz poniżej.

Koordynator ds. wypoczynku i transportu

ESE poszukuje pracownika na stanowisko: Koordynator ds. wypoczynku i transportu w pełnym wymiarze czasu pracy.

Jeśli masz ukończone 18 lat, masz towarzyską osobowość, cechy przywódcze, lubisz kontakt z uczniami, jesteś zorganizowany, potrafisz grać zespołowo i potrafisz posługiwać się komputerem, zapraszamy Cię do złożenia aplikacji lub przyjścia do naszej szkoły na rozmowę.

Aby aplikować, prosimy o przesłanie CV/życiorysu na adres [email chroniony] or wypełnić formularz.

Liderzy grup

ESE poszukuje pracowników Liderzy grup zamieszkania i zajęć na pełnym/part czas, aby dołączyć do naszego dynamicznego zespołu. Jako członek zespołu będziesz musiał opiekować się międzynarodowymi studentami ESE uczestniczącymi w jednym z programów ESE.

Obowiązki i obowiązki obejmują:

  • Towarzyszyć uczniom ESE Teen i Junior w rezydencji i podczas zajęć;
  • Interakcja z uczniami ESE;
  • Zajmuj się sprawami związanymi z dobrostanem w miarę ich pojawiania się;
  • Promuj i uczestnicz w programie rekreacyjnym ESE;
  • Koordynować i asystować przy przyjazdach i wyjazdach studentów do Rezydencji;
  • Nadzór nad uczniami nastoletnimi i młodszymi;
  • Koordynuj z innymi członkami zespołu w zakresie transportu.

Rozpatrywane będą wyłącznie wnioski o zatrudnienie na 5 tygodni lub dłużej w dowolnym momencie w tym okresie.

Jeśli masz ukończone 18 lat, masz znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B1 i masz otwartą osobowość, cechy przywódcze, jesteś zorganizowany i jesteś graczem zespołowym, zapraszamy do aplikowania przez uprzejmie wysyłając CV do [email chroniony] lub wypełnienie formularza poniżej.

Nauczyciele EFL

ESE szuka rekrutacji Nauczyciele języka angielskiego aby stać się częścią naszego zespołu, który będzie prowadzić wysokiej jakości lekcje twarzą w twarz i/lub online dla studentów zagranicznych.

Podstawowe wymagania:

  • Minimalny certyfikat akademicki - poziom TEFL + TELT / angielski A '
  • Posiadać ważne zezwolenie na nauczanie języka angielskiego wydane przez Malta ELT Council
  • Mieć ukończone 18 lat i umieć obsługiwać komputer

Idealnie byłoby:

  • silne umiejętności organizacyjne
  • towarzyska osobowość i zdolności przywódcze
  • profesjonalne podejście
  • umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

  • Tyle godzin lekcyjnych, ile chcesz
  • Zatrudnienie letnie lub całoroczne
  • Regularne możliwości ciągłego rozwoju zawodowego, aby podnieść swoje umiejętności
  • Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku zespołowym

Aplikować uprzejmie wyślij CV na adres [email chroniony] lub wypełnij formularz poniżej.

Opiekun/kierowca w nocy

ESE poszukuje pracownika/kierowcy ds. opieki nocnej do pracy na nocne zmiany w weekendy.

OBOWIĄZKI:
Zapewnienie sprawnego funkcjonowania rezydencji w nocy, w tym bezpieczeństwa i dobrego samopoczucia studentów.
Aby zapewnić obsługę klienta i nadzór w nocy.
Przeprowadzaj regularne kontrole wyrywkowe w rezydencjach będących własnością i/lub obsługiwanych przez ESE.
Bądź główną osobą kontaktową dla uczniów, odpowiadając na wszelkie pytania osobiście, e-mailem i/lub telefonicznie podczas nocnej zmiany.
Kontaktuj się z personelem ESE w sprawach opieki społecznej, zakwaterowania lub innych problemów, które mogą pojawić się w nocy.
Upewnij się, że nieruchomość ESE jest pod opieką.

WYMAGANIA:
Kandydat musi biegle władać językiem angielskim i mieć ukończone 25 lat.
Kandydat musi posiadać prawo jazdy kategorii B. Maltańskie ręczne.

Aby aplikować wypełnij formularz poniżej lub wysłać e-mail do [email chroniony]