Szukaj
Zamknij to pole wyszukiwania.

Złóż podanie o pracę w ESE

ESE oferuje atrakcyjne miejsce pracy.

Nauczyciele / trenerzy nauczycieli EFL

ESE stara się zatrudniać nauczycieli w niepełnym i pełnym wymiarze godzin. Wybrani kandydaci będą posiadać ważne zezwolenie EFL. Co najważniejsze, poszukujemy nauczycieli, którzy cenią sobie nauczanie jako zawód i biorą sobie do serca naukę swoich uczniów.

Wnioskodawcy z CELTA lub CertTESOL będą miały pierwszeństwo.

Minimalne wymagania

  • Ważne zezwolenie na prowadzenie zajęć dydaktycznych wydane przez Radę Monitorującą EFL

Oferujemy:

  • tyle godzin dydaktycznych ile chcesz – praca na lato lub rok
  • regularne możliwości ciągłego rozwoju zawodowego w celu podnoszenia swoich umiejętności
  • możliwość pracy w międzynarodowym środowisku zespołowym.

Jeśli jesteś zainteresowany dołączeniem do naszego zespołu, prześlij swoje CV wraz z listem motywacyjnym na adres e-mail [email chroniony] lub wypełnij formularz na dole strony.

Personel konserwacyjny

ESE poszukuje pracowników obsługi technicznej na pełny etat. DDo codziennych obowiązków należy raportowanie do kierownika ds. utrzymania ruchu, utrzymanie budynku i różne operacje, takie jak instalacje elektryczne i wodno-kanalizacyjne charakterystyczne dla hoteli.

Obowiązki obejmują:

• utrzymanie i utrzymanie mienia hotelowego

• umiejętność identyfikacji i analizy problemów związanych z utrzymaniem

• naprawiać i konserwować wszelkie problemy w pokojach hotelowych i miejscach publicznych.

Kandydat musi być:

• elastyczny i dostosowywalny do potrzeb hotelu

• zorganizowany i działa na czas

• potrafi rozwiązywać problemy i być praktycznym

• przewidywać potrzeby i planować.

Kandydat musi umieć komunikować się w języku angielskim i mieć wcześniejsze doświadczenie w roli konserwatora. Chociaż doświadczenie w pracy w hotelu nie jest obowiązkowe, byłoby to uważane za atut.

Jeśli jesteś graczem zespołowym i jesteś zainteresowany tym stanowiskiem, uprzejmie prześlij kopię swojego CV na adres [email chroniony] lub wypełnij poniższy formularz.