Resorti Salini

Hotel me 4 yje

Rezidenca e Klubit të Adoleshentëve

Moshat 14 - 17 vjeç

Mëngjes, Dreka dhe Darka

Dhoma me 3 dhe 4 shtretër

      Klasat në vend

Vendbanimi

Adoleshentët (14 - 17 vjeç) që qëndrojnë në Salini Resort gëzojnë komoditetin e dhomave të banuara me treshe ose katërshe me ajër të kondicionuar të pajisura me TV kabllor. Dhomat kanë ballkone me pamje nga deti ose pamje nga vendi.

Të gjitha dhomat janë të mobiluara me shije dhe të përfunduara me standarde të larta.

FAKTE TE SHPEJTA

Mëngjesi shërbehet në hotel

 Dreka e nxehtë e hënë - e premte drekë e paketuar gjatë fundjavës

 Darka: shuplakë me 3 pjata me zgjedhje fillestarësh, pjatë kryesore dhe ëmbëlsirë

Ndihmë e mirëqenies 24/7

Pishinë dhe fushë tenisi

TV me ekran të sheshtë me kanale ndërkombëtare dhe lokale falas

Wi-Fi falas në zonat e përbashkëta

Akomodimi ynë kryesor për adoleshentët në Maltë
Hoteli me 4 yje Salini Resort është akomodimi ynë i Klubit të Adoleshentëve për adoleshentët tanë gjatë verës. Hoteli është i vendosur në një shpat të butë me pamje nga Gjiri piktoresk Salina në bregdetin verior të Maltës, në periferi të Gjirit të Shën Palit - një destinacion i njohur turistik. Hoteli ndodhet vetëm 15 minuta me makinë larg nga shkolla kryesore ESE në St Julian.
shkollim
Klasat për studentët tanë të Klubit të Adhuruesve mbahen në mënyrë të përshtatshme në klasat në The Salini Resort.
Ushqimi
  • Dreka dhe darka e mëngjesit shërbehen në hotel përveç drekës gjatë fundjavave kur ofrohet një drekë e paketuar.
  • Mëngjesi: proshutë, fasule të pjekura, vezë, fruta, bukë, proshutë, djathë, gjalpë, reçel, reçel, kos, lëngje, drithëra, çaj. Kafe, qumësht dhe ujë mineral.
  • Dreka e nxehtë për adoleshentë dhe të rinj mund të përfshijë: Makarona, pica, mbështjellës, sallatë, oriz, sanduiçe etj
  • Darka: shuplakë me 3 pjata me zgjedhje fillestarësh, pjatë kryesore dhe ëmbëlsirë.
  • Uji mineral përfshihet gjithashtu me të gjitha vaktet.
24/7 Mirëqenie dhe Ndihmë
Stafi ynë me përvojë rezidencial ofron ndihmë dhe ndihmë gjatë gjithë kohës. Ne sigurojmë që studentët tanë adoleshentë të përjetojnë një qëndrim të sigurt, të mbushur me argëtim dhe të paharrueshëm ndërsa në një program të Klubit të Teeneve ESE ..
Lokacioni
  • 20 minuta me autobus për në shkollën e gjuhës ESE
  • Pjesë e qetë e Gjirit Salina në Veri të Maltës
  • Pamje të bukura të papenguara të Detit Mesdhe

A ju pëlqen ky strehim?

Zgjidhni Rezidencën e Klubit të Adoleshentëve kur rezervoni kursin tuaj të gjuhës ESE.