Vyhľadanie
Zatvorte toto vyhľadávacie pole.

Voľné pracovné miesta

Pripojte sa k nášmu tímu

Vedúci rezervácie

Hľadáme rezervačného manažéra do nášho rezervačného tímu na plný úväzok.

Ako zástupca školy budete pomáhať klientom s ich požiadavkami na rezerváciu. Poskytnete silné zručnosti v oblasti služieb zákazníkom a budete schopní pracovať z vlastnej iniciatívy na podpore a udržiavaní efektívnych obchodných vzťahov s existujúcimi a novými klientmi. Práca zahŕňa odpovedanie na otázky, ponúkanie rád a riešenie obáv alebo problémov.

Budete mať vynikajúce písomné a verbálne komunikačné schopnosti v angličtine a pokiaľ možno budete hovoriť jedným alebo viacerými z nasledujúcich jazykov taliančina, španielčina, francúzština alebo iné európske jazyky.

Kandidát bude preto mimoriadne zodpovedný, s výbornými organizačnými a komunikačnými schopnosťami, veľmi zdatný v tímovej práci a schopný narábať s citlivými údajmi taktne a dôverne.

Kvalifikácia / skúsenosti

  • Skúsenosti s asistenciou pri každodenných operáciách rezervačného tímu.
  • Orientovaný na služby zákazníkom
  • Majú vynikajúce písomné komunikačné a medziľudské zručnosti.
  • Schopnosť komunikovať zdvorilým, pozitívnym a profesionálnym spôsobom so študentmi a agentmi.
  • Znalosť používania nástrojov MS Office a najlepšie znalosť Salesforce.

Poskytne sa interné školenie, avšak znalosť systému Amadeus a predchádzajúce skúsenosti s predajom a rezerváciami v cestovnom ruchu a/alebo anglickom jazyku budú považované za výhodu.

Ak máš záujem vyplň formu nižšie.

Personál údržby

ESE hľadá zamestnancov údržby na plný úväzok.

Komunikácia v angličtine je dôležitá. Predchádzajúce skúsenosti na pozícii údržby sú dôležité a považovali by sa za aktívum.

Lídri skupín

ESE hľadá nábor Vedúci skupín pobytu a aktivít na plný / part čas, aby ste sa pripojili k nášmu dynamickému tímu. Ako súčasť tímu sa od vás bude očakávať, že sa budete starať o zahraničných študentov ESE v rámci jedného z programov ESE.

Povinnosti a zodpovednosti zahŕňajú nasledovné:

  • Sprevádzať ESE dospievajúcich a juniorských študentov v rezidencii a počas aktivít;
  • Interakcia so študentmi ESE;
  • Riešiť záležitosti týkajúce sa dobrých životných podmienok tak, ako sa objavia;
  • Propagovať a zúčastňovať sa na voľnočasovom programe ESE;
  • Koordinovať a pomáhať pri príchodoch a odchodoch študentov do rezidencie;
  • Dohliadať na dospievajúcich a juniorských študentov;
  • S ostatnými členmi tímu koordinujte dopravu.

Posudzovať sa budú iba žiadosti o zamestnanie na 5 alebo viac týždňov kedykoľvek počas tohto obdobia.

Ak máte viac ako 18 rokov, máte úroveň angličtiny minimálne B1 a máte spoločenskú osobnosť, vodcovské schopnosti, ste organizovaný a tímový hráč, pozývame vás, aby ste sa prihlásili do prosím o zaslanie životopisu na [chránené e-mailom] alebo vyplnením formulára nižšie.

Učitelia EFL

ESE hľadá zamestnancov učitelia EFL stať sa súčasťou nášho tímu, aby sme mohli zahraničným študentom poskytovať osobné a/alebo online kvalitné lekcie.

Základné požiadavky:

  • Minimálna akademická certifikácia - úroveň TEFL + TELT / angličtina A.
  • Musíte byť držiteľom platného povolenia na výučbu EFL vydaného maltskou radou ELT
  • Máte viac ako 18 rokov a musíte byť počítačovo gramotní

V ideálnom prípade by ste mali:

  • silné organizačné schopnosti
  • odchádzajúca osobnosť a vodcovské schopnosti
  • profesionálny prístup
  • schopnosť pracovať pod tlakom

Ponúkame:

  • Koľko hodín vyučovania chcete
  • Letné alebo celoročné zamestnanie
  • Pravidelné príležitosti na ďalší profesionálny rozvoj, ktoré zvyšujú vaše schopnosti
  • Príležitosť pracovať v medzinárodnom tímovo orientovanom prostredí

Uplatňovať láskavo pošlite životopis na adresu [chránené e-mailom] alebo vyplňte formulár nižšie.

Nočný dôstojník/vodič

ESE hľadá nočného pracovníka/vodiča na nočné zmeny cez víkend.

Náplň práce:
Zabezpečiť plynulý chod rezidencií počas noci, vrátane bezpečnosti a pohody študentov.
Poskytovať zákaznícku podporu a dohľad v noci.
Vykonávajte pravidelné náhodné kontroly v rezidenciách, ktoré vlastní a/alebo prevádzkuje ESE.
Buďte hlavnou kontaktnou osobou pre študentov tým, že odpoviete na akékoľvek otázky osobne, e-mailom a/alebo telefonicky počas nočnej zmeny.
Spojte sa s personálom ESE v prípade akýchkoľvek problémov týkajúcich sa sociálneho zabezpečenia, ubytovania alebo iných problémov, ktoré sa môžu vyskytnúť počas noci.
Zabezpečte starostlivosť o majetok ESE.

POŽIADAVKY:
Kandidát musí plynule ovládať anglický jazyk a musí mať viac ako 25 rokov.
Kandidát musí byť držiteľom vodičského preukazu Cat B. Maltese Manual.

Pre prihlásenie vyplňte formulár tu alebo poslať e-mail [chránené e-mailom]